تزریق چربی

تزریق چربی

پوست صورت یکی از مهم ترین مواردی است که نقش زیادی در زیبایی ظاهری افراد ایفا می کند . علاوه بر وجود چین و چروک ها بر روی پوست ، از دست دادن حجم صورت نیز از موارد مهمی است که نگرانی خیلی از افراد را برانگیخته کرده است . در این حالت بر اثر افزایش سن صورت افراد لاغر و فرو رفته می شود لذا افراد به دنبال راه حلی موثر برای رفع این مشکل هستند . تزریق چربی یکی از شیوه های کار آمد برای بازیابی حجم عادی صورت است که نتایج مطلوبی را به دنبال خواهد داشت .

تزریق چربی

شیوه ی تزریق چربی :

برای انجام این عمل بایستی سه مرحله را طی نمود . ابتدا چربی ها از یک قسمت بدن تخلیه می شوند سپس چربی های خارج شده تصفیه می شود و پس از آن به نقطه ی مورد نظر تزریق می شوند . برای انجام عمل تزریق چربی در صورت ، فرد تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد و به بیهوشی نیازی نیست . درد حاصل از تزریق چربـی زیاد نیست و به طور معمول با استفاده از دارو های مسکن برطرف خواهد شد .

کاندیدای مناسب جهت تزریق چربی :

با کمک تزریق چربـی می توان مواردی که بر اثر بالا رفتن سن یا از بین رفتن پوست به وجود آمده اند را رفع نمود . به عنوان مثال با کمک این روش می توان چین و چروک ها ، خطوظ اخم و لبخند ، لاغری صورت و سایر موارد را برطرف کرد . همچنین می توان با استفاده از تزریق چربی لب هایی که حجم خود را از دست داده اند را نیز حجیم و زیبا کرد . جراحت ها و فرورفتگی های ایجاد شده بر روی صورت را نیز می توان با استفاده از این روش برطرف ساخت . افرادی که با این موارد مواجه اند کاندیدای مناسبی جهت تزریق چربی به حساب می آیند .

پاسخ

یک + 7 =

Call Now Button