27 نوامبر

مراقبت های بعد از اولترازد

مراقبت های بعد از اولترازد

بیشتر افراد در بدن خود دارای چربی های موضعی مقاومی هستند که حتی با کمک رژیم های غذایی و ورزش هم از بین نمی روند لذا این افراد برای رسیدن به اندام ایده آل و متناسب نیازمند راه حلی مناسب می باشند.یکی از علل روی آوردن به روش هایی چون اولترازد دستیابی به همین هدف بوده  ولی باید توجه داشته باشید که مراقبت های بعد از اولترازد نیز مسئله ی مهمی است که حتما باید مورد توجه قرار گیرد.

مراقبت های بعد از اولترازد

روش اولترازد

اولترازد دستگاهی دارای تکنولوژی مدرن و پیشرفته است که در واقع با ایجاد فشار منفی داخل سلول های چربی ، موجب از بین رفتن این سلول ها و در نهایت تخلیه ی این چربی ها به صورت مایع از بدن می شود.اقدامات گفته شده تنها در یک جلسه انجام شده و در همان روز جراحی نیز، کلاژن سازی و لیفتینگ پوست انجام می شود.اولترازد دارای قابلیت های ویژه ای می یاشد که از افتادگی و شل شدن پوست شما جلوگیری کرده و در طول یک جلسه موجب کاهش سایز قابل مشاهده ای در افراد می گردد.این دستگاه دارای دقت بالاتری نسبت به دستگاه های مشابه است و از سرعت بالایی نیز برخوردار می باشد.

مراقبت های بعد از اولترازد:

بیمار برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب باید به مراقبت های پس از اولترازد توجه داشته باشد.پس از عمل بیمار می بایستی یک ساعت یا بیشتر استراحت نماید و فعالیت های مهم روزمره را از روز بعد آغاز کند. فرد عمل شده باید طبق دستورات پزشک خود به مدت یک الی دو هفته از گن های مخصوص استفاده نماید و همچنین از انجام فعالیت های جسمی سنگین خودداری کند . در صورتی که پس از عمل بیمار دچار شل و افتادگی شدید پوست شد باید بلافاصله پس از عمل اولترازد ، عمل سفت کردن بافت های عمیق با دستگاه بادی تایم را انجام دهد اما در صورتی که میزان شل بودن پوست در حد متوسط یا کم باشد احتیاج به عمل نیست و در مراجعات بعدی از رادیوفرکوئنسی به منظور سفت کردن پوست استفاده می شود. برای کم شدن تورم در هفته ی اول پس از عمل ، پزشک معمولا ادارو های ضد التهاب و آنتی بیوتیک تجویز می کند. به علاوه جای زخم ایجاد شده ناشی از عمل نیز کوچک است و بخیه ها طوری زده می شوند که خطوط طبیعی بدن آن ها را می پوشانند و بنابراین جای زخم ها مشخص نمی شود و موجب ناراحتی بیماران نمی گردد.

دکتر نفیسه جوادی متخصص جراحی عمومی – پلاستیک و گوارش ( لاپاراسکوپی , لیپوماتیک , لاغری با اولترازدپیکرتراشی )

درباره نویسنده

درمان هموروئید | دکتر نفیسه جوادی
بواسیر و یا شقاق بسیار در میان خانمها و آقایان دیده میشود که به دو شکل شقاق و یا بواسیر داخلی وجود دارد. هموروئید در کانال مقعد به شکل بالشتک های عروقی طبیعی قرار دارد و چنانچه ملتهب داشته باشند یا ورم کنند به صورت غیر طبیعی آزار دهنده هستند این رگ التهاب پیدا کرده در رکتوم مقعد در هنگام دفع مدفوع با زور زدن و یا در زمان بارداری بر اثر چاقی رخ خواهد داد.که همراه با خارش در این ناحیه و خونریزی است .

پاسخ

یک + 3 =