08 فوریه

لاغری بالیپوماتیک

لاغری بالیپوماتیک

امروزه روش های زیادی برای لاغری مصنوعی توسط مخترعان ابداع شده است . که لاغری با لیپوماتیک از جدیدترین روش هل می باشد .

لاغری بالیپوماتیک

لیپوماتیک یک راه نو و با قابلیت های متفاوت و بهتر نسبت به سایر روش های ساکشن و لیپولیز می باشد .

با توجه به نیاز های جدید بشریت محققان متداوم در حال بررسی و به روز رسانی و اختراع لوازم و رفع کاستی های  متد ها و لوازم گذشته هستند .

اما لازم به ذکر است که لیپوماتیک جدید ترین راه برای خلاصی از چربی های اضافه بدن می باشد .

مزایای لیپوماتیک

یکی از مزایای لیپوماتیک سرپایی بودن نوع عمل جراحی است و نیاز به بیهوشی نیست و آثار تخلیه چربی به راحتی در یک جلسه مشهود است .

کبودی، ورم و درد ناشی از لیپوماتیک در مقایسه با متدهای دیگر بسیار کمتر است و خطر آمبولی در لیپوماتیک بسیار ضعیف می باشد .

برخلاف تصورات اشتباه مبنی بر افتادگی و شل شدن پوست پس از تخلیه چربی ، باید گفت که پوست سفت میشود و کاهش سایز تا چند وقت بعد از عمل ادامه دارد و باعث از بین رفتن سلولیت میشود .

در لیپوماتیک نسبت به دیگر روش هابرای مراجعینی که قبلاً ساکشن یا لیپولیز انجام داده اند و بافت چربی سفت و فیبروز شده بهتر است .

دستگاه لیپوماتیک توسط سازمان غذایی دارویی آمریکا FDA  تایید شده است .

لیپوماتیک نسبت به سایر متد های موجود جهت تخلیه چربی یک جراحی بسیار بی خطر و موثرتر و دقیق تر است.

روش کار دستگاه لیپوماتیک

در شروع کار به وسیله حرکات مکانیکی ( با لرزش نه اشعه) سلول های چربی شکسته شده ، و به صورت امولسیون در می آید و سپس دستگاه  به آهستگی چربی را از بدن خارج میکند .

در ساختار لیپوماتیک حسگر هایی به جهت حفاظت از رگ های خونی ، ماهیچه ها و بافت های عصبی بدن  تعبیه شده که سبب امنیت بالای جراحی با لیپوماتیک میگردد.

همچنین لیپوماتیک سبب کاهش سایز ، حجم وفرم دادن به اندام ها میشود . این جراحی نسبت به دیگر اعمال جراحی لاغری راحت تر بوده و به جرات می توان گفت که کم عارضه ترین می باشد .

لازم به یادآوری است که با توجه به اینکه به بافت چربی آسیبی نمی رسد با مشورت با یک پزشک متخصص میتوان چربی های خارج شده از زیر پوست را به سایر اندام ها تزریق کرد .

 

دکتر نفیسه جوادی متخصص جراحی عمومی – پلاستیک و گوارش ( لاپاراسکوپی , لیپوماتیک , لاغری با اولترازدپیکرتراشی )

دکتر نفیسه جوادی

درباره نویسنده

درمان هموروئید | دکتر نفیسه جوادی
بواسیر و یا شقاق بسیار در میان خانمها و آقایان دیده میشود که به دو شکل شقاق و یا بواسیر داخلی وجود دارد. هموروئید در کانال مقعد به شکل بالشتک های عروقی طبیعی قرار دارد و چنانچه ملتهب داشته باشند یا ورم کنند به صورت غیر طبیعی آزار دهنده هستند این رگ التهاب پیدا کرده در رکتوم مقعد در هنگام دفع مدفوع با زور زدن و یا در زمان بارداری بر اثر چاقی رخ خواهد داد.که همراه با خارش در این ناحیه و خونریزی است .

پاسخ

بیست − 18 =