جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه یا جراحی بزرگ کردن سینه موجب جذابیت اندام می شود و مزایای زیادی دارد ولی مهمترین مزیت آن افزایش اعتماد به نفس فرد است. این عمل جراحی با هدف افزایش سایز سینه ها تاثیر بسزایی در جذابیت اندام بانوان دارد. جراحی زیبایی بزرگ کردن سینه با استفاده از پروتز ، باعث زیبایی فرم سینه ها می شود و موجب افزایش جذابیت سینه ها و اندام می شود. دکتر نفیسه جوادی در رابطه با این عمل زیبایی مطالبی را بیان نموده اند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

جراحی پروتز سینه

همزمان با جراحی پروتز سينه می توان لیفت سینه نیز انجام داد ؟

لیفت سینه یا بالاکشیدن سینه برای رفع افتادگی سینه انجام می شود و جراح سینه می تواند همزمان  با این عمل جراحی لیفت سینه نیز انجام دهد موجب زیبایی بیشتر سینه و فرم زیباتر سینه می شود. مدت ماندگاری پروتز های طولانی است و پس از 15 الی 20 سال نیاز است تا پروتز سينه معاینه شود . جراحی بزرگ کردن سینه ها دوران بهبودی سختی ندارد و لازم است فرد در6 هفته اول از انجام فعالیت ها و ورزش های شدید پرهیز کند . ترکیدن پروتز بر اثر فشار یا در ارتفاعات شایعه ای بیش نیست و ترکیدن پروتز ها تنها در صورتی امکان دارد که شی ء تیزی به طور مستقیم وارد پروتز شود.

انواع پروتز های مورد استفاده در جراحی پروتز سینه

پروتز سالینی یا آب نمکی

  • با مایع آب نمکی پرشده است .
  • برای قرار دادن پروتز در سینه یک برش کوچک ایجاد می شود و پروتز در سینه قرار می گیرد سپس با سرم آب نمکی ، پروتز پر می شود.

پروتز سیلیکونی

  • برای قرارگرفتن در سینه نیاز به برش بزرگتری دارد.
  • به نسبت پروتز سالینی ظاهر طبیعی تری دارد.
  • از پروتز سیلیکونی بیشتر استفاده می شود.

جراحی پروتز سینه

انواع سايز پروتز

پروتز در سایز های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد و برای اندام های درشت ، اندام لاغر یا اندام متوسط سایز های متناسبی دارد. برای انتخاب سایز پروتز ، حتماً به اندام خود توجه کنید و سایزی را انتخاب کنید که مناسب اندام شما باشد.

برای انتخاب پروتز ها می توانید با جراح خود مشورت کنید. جراح با توجه به آناتومی بدن شما مناسب ترین سایز پروتز را پیشنهاد می دهد تا منجربه افزایش جذابیت اندام شود.

 پروتز سینه و شیردهی

 پروتز سینه و شیردهی با یک دیگر ارتباط بسیار زیادی دارند. زیرا برش ها برای قراردادن پروتز در سینه باید به گونه ای زده شوند که مجراهای شیری دچار آسیب نشوند. بنابراین مهارت جراح در زدن برش مهم است و باید بداند با توجه به شرایط بیمار کدام برش برای قراردادن پروتز در سینه موثر است. بنابراین در انتخاب پزشک مورد نظر خود عجله نکنید و به خوبی تحقیقات لازم را انجام دهید تا بهترين دكتر را برای انجام این عمل انتخاب کنید و پس از جراحی پروتز سینه دچار عوارضی نشوید.

هزينه جراحی پروتز سينه

پروتز سينه دارای انواع مختلفی است که دارای سایز و نوع متفاتی می باشد ، نوع و سایز پروتز در هزینه این عمل جراحی نقش بسیار مهمی دارند . علاوه بر نوع و سایز پروتز دستمزد جراح نیز در تعیین هزینه نقش دارد و دستمزد جراحان سینه با یکدیگر متفاوت است . به همین دلیل برای تعیین هزینه بهتر است توسط جراح مورد نظر معاینه شوید و پس از انتخاب سایز پروتز و نوع آن از هزینه مطلع شوید.

پاسخ

هفده + 13 =

Call Now Button