مکانیسم اولترازد

مکانیسم اولترازد

روش و دستگاه مورد استفاده در اولترازد دارای مزایا و برتر هایی نسبت به روش های پیشین می باشد . در ذیل مکانیسم اولترازد را شرح می دهیم .

مکانیسم اولترازد

اولترازد دارای تکنولوژی مدرن ، به روز اولتراسوند متمرکز می باشد و در مدت زمانی بسیار کوتاه با به وجود آوردن فشار های منفی درون سلول های چربی و ایجاد حباب های افزایش دهنده در آن موجب نابودی و انفجار بدون بازگشت چربی ها می شود و به این ترتیب سلول های چربی تنها در یک جلسه نابود می شوند و به حالت مایع در می آیند .

در ضمن لاغری با اولترازد با ایجاد اواج هایفو یا همان امواج اولتراسوند موجب تحریک فیبروبلاست ها در یک جلسه می شود و در همان جلسه جراحی ، تولید کلاژن و لیفتینگ و سفت شدن پوست و کاهش سایز بیمار شروع می شود . ضمنا اولترازد بر خلاف سیستم های اولتراسوند قدیمی که توانایی تنظیم فرکانس و توان خروجی را نداشتند و امواج عرضی را مورد استفاده قرار می دادند ، توانایی تنظیم فرکانس بین 28 الی 50 کیلو هرتزرا دارند  و قدرت خروجی دستگاه نیز از 0 تا 100 وات قابل تنظیم می باشد . در ضمن اولترازد از نوع طولی می باشد که از ایمنی بالایی نیز برخوردار است و باعث تخریب شدن سلول های چربی بدون آسیب به سایر بافت ها می شود . همچنین اولترازد امواج اولتراسوند را به صورت مستمر و پالسی تولید می کنند که نوع مستمر دارای انرژی بیشتری می باشد و دارای کاربرد برای درمان مناطق بزرگ با سرعت بالا است . ضمنا نوع پالسی نیز برای نواحی ظریف همچون غبغب یا 6 تکه کردن دارای کاربرد است. دیگر مزایای اولترازد این است که چهار پروب 2/1 ، 9/1 ، 9/2 ، 7/3 می باشند که به آسانی برای هر بخش از بدن استفاده می شوند .

پاسخ

چهارده − ده =

Call Now Button