29 دسامبر

مزایای پروتز سینه

مزایای پروتز سینه

در عمل بزرگ کردن سینه ، از پروتز هایی برای پرکردن سینه استفاده می شود . این پروتز ها به دلایلی همچون کاهش حجم سینه پس از زایمان یا کاهش وزن داخل بدن قرار داده می شود . پیشرفته ترین و پرکاربرد ترین عمل بزرگ کردن سینه استفاده از پروتز در سینه است . قابل پیش بینی بودن و مطالعه ی  گسترده درباره ی عامل های خطر و ایمنی عمل ، از جمله دلایل پر طرفدار شدن این روش به شمار می آیند .در ذیل مزایای پروتز سینه نیز گفته می شود :

مزایای پروتز سینه

در صورتی که از سایز سینه های خود ناراضی هستید با انجام جراحی پروتز سینه نگرانی شما بر طرف خواهد شد . مزایای جراحی پروتز سینه :

  • برجسته و پر کردن سینه ها
  • بهبود تعلدل اندام
  • افزایش جذابیت ظاهری و اعتماد به نفس

پروتز پس از جراحی ماستکتومی (برداشتن پستان) یا آسیب دیدگی برای ترمیم سینه مورد استفاده قرار می گیرد .

کاندیدای مناسب برای جراحی پروتز سینه :

زنانی که سینه هایی بیش از اندازه کوچک دارند یا پس از بارداری ، شیر دهی ، کاهش وزن و یا پیری سینه هایشان آویزان و افتاده شده است .

شکل سینه هاشان نانتقارن است .

طی عمل جراحی بزرگ کردن سینه ، پروتز با اندازه و شکل مناسب به بافت طبیعی سینه اضافه می شود سینه ها یزرگ تر و خوش فرم تر شوند . از پروتز سینه به عنوان جایگزین سینه از دست رفته نیز استفاده می شود .مقصود از این عمل ، رساندن سینه ها به شکل و اندازه مطلوب و تبعا بالا رفتن اعتماد به نفس بیمار است .

موارد عدم استعمال :

در صورت شرایط جسمی نامناسب ، مبتلا بودن به بیماری های مزمن ،  وجود التهاب در بدن ، مشکلات روانی و در دوران شیر دهی نباید از جراحی پروتز سینه استفاده شود .

 

دکتر نفیسه جوادی متخصص جراحی عمومی – پلاستیک و گوارش ( لاپاراسکوپی , لیپوماتیک , لاغری با اولترازدپیکرتراشی )

دکتر نفیسه جوادی

درباره نویسنده

درمان هموروئید | دکتر نفیسه جوادی
بواسیر و یا شقاق بسیار در میان خانمها و آقایان دیده میشود که به دو شکل شقاق و یا بواسیر داخلی وجود دارد. هموروئید در کانال مقعد به شکل بالشتک های عروقی طبیعی قرار دارد و چنانچه ملتهب داشته باشند یا ورم کنند به صورت غیر طبیعی آزار دهنده هستند این رگ التهاب پیدا کرده در رکتوم مقعد در هنگام دفع مدفوع با زور زدن و یا در زمان بارداری بر اثر چاقی رخ خواهد داد.که همراه با خارش در این ناحیه و خونریزی است .

پاسخ

ده − پنج =