16 جولای

مراحل عمل اولترازد

مراحل عمل اولترازد

این مقاله را اختصاص می دهیم به موضوع درباره ی مراحل عمل اولترازد . اگر برای رسیدن به تناسب اندام دلخواه خود از بین دستگاه های پیکرتراشی، دستگاه اولترازد را انتخاب کرده اید بهتر است این مقاله را کاملاً مطالعه کنید تا با داشتن آگاهی لازم این عمل را با نتیجه ی دلخواه به پایان برسانید.

مراحل عمل اولترازد

مقدمه :

چاقی به معنی اضافه وزن است که به دلیل عدم تعادل میان کالری دریافتی و مصرفی بدن ایجاد می شود.

این عارضه امروزه به دلیل کم تحرکی و تغییر در سبک زندگی افراد به معضل بزرگی تبدیل شده است که علاوه بر ظاهری زشت ایجاد بیماری هایی همچون تنگی نفس، دیابت ، فشار خون و … را با خود به همراه دارد.

به این جهت افراد به دنبال راهی برای خلاص شدن از چربی های خود می گردند.

دو روشی که بسیاری از اشخاص آن را تجربه کرده اند، رژیم های غذایی و ورزش کردن است.

این دو روش گاهی اوقات بر روی افراد با وزن خیلی بالا جوابگو نخواهد بود و امکان این که فرد را خسته و دل سرد کند وجود دارد.

این عامل ها سبب شده است که افراد به سوی روش های پیکرتراشی که یکی از این روش ها دستگاه اولترازد است کشیده شود و با کم ترین زمان و عارضه ی پایین به وزن ایده آل خود برسند. در ادامه ی مقاله می پردازیم به توضیح کوتاهی درباره ی دستگاه اولترازد.

دستکاه اولترازد چیست ؟

این دستگاه که جزو یکی از دستگاه های پیکرتراشی می باشد، با امواج ماورای صوت نسل سوم انجام می شود که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان ،پزشکی ایران می باشد.

مراحل عمل اولترازد :

دستگاه اولترازد متمرکز شده از تکنولوژی مدرن ، به روز اولتراسوند می باشد و با به وجود آوردن فشار های منفی درون سلول های چربی در مدت زمانی بسیار کوتاه و ایجاد کردن حباب های افزایش دهنده در آن باعث نابودی و انفجار بدون بازگشت چربی ها می شود که همین امر سبب می شود سلول های چربی در یک جلسه از بین برود و در اتمام کار به حالت مایع از بدن خارج و یا جذب می شود

اولترازد، لاغری را با ایجاد اواج هایفو یا همان امواج اولتراسوند که سبب تحریک شدن فیبروبلاست ها در یک جلسه می شود به وجود می آورد، و با تولید کلاژن سفت شدن پوست و لیفتینگ در همان جلسه انجام می شود.

 

دکتر نفیسه جوادی متخصص جراحی عمومی – پلاستیک و گوارش ( لاپاراسکوپی , لیپوماتیک , لاغری با اولترازد , پیکرتراشی , اولتراسونیک چیست , مزایای اولتراسونیک )

دکتر نفیسه جوادی

درباره نویسنده

drjavadi
بواسیر و یا شقاق بسیار در میان خانمها و آقایان دیده میشود که به دو شکل شقاق و یا بواسیر داخلی وجود دارد. هموروئید در کانال مقعد به شکل بالشتک های عروقی طبیعی قرار دارد و چنانچه ملتهب داشته باشند یا ورم کنند به صورت غیر طبیعی آزار دهنده هستند این رگ التهاب پیدا کرده در رکتوم مقعد در هنگام دفع مدفوع با زور زدن و یا در زمان بارداری بر اثر چاقی رخ خواهد داد.که همراه با خارش در این ناحیه و خونریزی است .

پاسخ

20 − دو =