لیفتینگ سینه

لیفتینگ سینه

لیفتینگ سینه یا بالا بردن سینه به منظور برطرف نمودن افتادگی سینه انجام می شود که در اصطلاح پزشکی ماستوپکسی نام دارد لیفتینگ سینه برای بالا بردن سینه و بهتر شدن شکل و فرم سینه انجام می شود که امکان دارد بر اثر عواملی چون بالا رفتن سن و شیر دهی شکل آن دستخوش تغییر وافتادگی شده باشد . این جراحی با هدف سفت کردن و فرم دهی به سینه ها بسیار موثر و مطلوب می باشد . همچنین موجب بالا رفتن اعتماد به نفس و رضایت این افراد از اندام خود خواهد شد .

لیفتینگ سینه

کاندیدای مناسب برای لیفتینگ سینه :

 مطالعه در رابطه با اینکه آیا شما کاندید مناسبی برای انجام لیفت سینه هستید یا خیر نیاز به داشتن اطلاعاتی از علائم افتادگی سینه دارد تا اشتباها خود را در مسیر این متد زیبایی قرار ندهید.
البته نگران نباشید ؛ زیرا پیش از اقدام به جراحی ، در جلسات مشاوره با پزشک تحت معاینه دقیقی قرار خواهید گرفت . همچنین آزمایشاتی نیز جهت اطلاع از بیماری های زمینه ای برای بیمار در نظر گرفته می شود تا جراحی لیفت سینه با کمترین خطر به پایان برسد . به طور کلی اگر علائم زیر را در سینه های خود مشاهده کردید شما در دسته بهترین کاندیدای جراحی لیفت سینه قرار دارید :

  • در صورتی که نوک سینه ها به سمت پایین متمایل باشند.
  • در صورتی که موقعیت قرارگیری سینه ها با یکدیگر یکی نباشد .
  • در صورتی که سینه ها حالت آویزانی داشته باشند .
  • در صورتی که با مشاهده ظاهری سینه ها ، کشیدگی پوست را به طور واضح مشاهده می کنید .
  • در صورتی که به طور ناگهانی دچار کاهش وزن شدیدی شده اید و حجم زیادی از چربی های سینه خود را از دست داده اید .

بسته به شل بودن و شکل و فرم سینه روش مورد استفاده در لیفتیگ سینه تغییر می کند و تعداد و طول برش ها نیز به روش جراحی بستگی دارد و متفاوت است . معمولا به منظور لیفتینگ سینه سه برش ایجاد می شود . اولین برش در قسمت دور تا دور سینه ، دومین برش از نوک سینه تا پایین سینه و سومین برش نیز در طول قسمت پایینی به وجود می آید . البته امکان دارد در برخی موارد تنها نوک سینه برش داده شود . پس از ایجاد برش پوست اضافی ناحیه ی مورد نظر جدا می شود و بعد از آن نوک سینه را جابجا نموده و بخیه می زنند .

انجام جراحی لیفت سینه چه مزایایی را با خود به همراه دارد ؟

اکثر متقاضیان جراحی لیفت سینه از مزایای بی حد اندازه آن در افزایش کیفت زندگی بهره می برند که بر برخی از آن ها شامل :

  1. تاثیر در ظاهر کلی اندام و داشتن سینه های خوش فرم و زیبا
  2. ایجاد اعتماد به نفس در فرد
  3. رفع درد و ناراحتی هایی که به دلیل افتادگی سینه ها در گردن ایجاد شده است .
  4. داشتن رابطه جنسی لذت به بخش به دلیل رضایت بانوان از اندام خود

حال که به شناخت کافی از مزایای این جراحی زیبایی مطلع شدید در انجام آن دست دست نکرده و هرچه سریعتر به تصمیم خود جامع عمل بپوشانید .

روش بیهوشی لیفتینگ سینه :

طی انجام عمل جراحی لیفتینگ سینه ،بیمار چیزی حس نخواهد کرد و کاملا راحت می باشد . معمولا این عمل تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و در بعضی موارد نیز بی حسی موضعی مورد استفاده قرار می گیرد . این عمل در بیمارستان انجام می شود و به بستری بیمار در بیمارستان نیازی نمی باشد .

انواع روش جراحی لیفت سینه

جراحی لیفت سینه با متدهای متفاوتی انجام می‌ شود. از این رو جراح با توجه به انتظارات بیمار از این پروسیجر و نوع سینه فرد ، میزان و محل برش را معین می‌ کند. همان طور که روش ‌های مختلفی در جراحی لیفتینگ سینه وجود دارد ، برش‌های متفاوتی نیز برای آن ها وجود دارد که هر یک کاربرد متفاوتی دارند. در ادامه برخی از شیوه های پرکاربرد جراحی را برای شما زیباجویان معرفی می‌ کنیم.

لیفت هلالی

کاربرد این مدل لیفت برای بانوانی که دچار افتادگی سینه کم  بوده و به اصلاحات جزئی نیاز دارند ، می باشد. در این تکنیک برشی کوچک در ناحیه بالای آرئول به وجود می آید. این روش زمانی استفاده می شود که جراحی لیفت با بزرگ کردن سینه همراه باشد.

لیفت پری آرئولار

بانوانی با افتادگی خفیف سینه با این تکنیک جراحی می شوند که همانند لیفتینگ سینه هلالی با جراحی بزرگ کردن سینه ترکیب می شود. جراح در روش لیفت پری آرئولار برشی دایره ‌ای را در اطراف آرئول ایجاد می‌ کند. از این نوع لیفت ، برای کاهش اندازه آرئول نیز استفاده می شود.

لیفت عمودی

این شیوه لیفت بیشتر از روش ‌های دیگر استفاده می شود. در این روش پزشک اقدام به برداشت پوست اضافی و تغییر در شکل کل سینه می نماید. افتادگی‌ های متوسط با متد لیفت عمودی رفع می ‌شود. جراح در لیفت عمودی دو برش به وجود می آورد ، یکی در اطراف آرئول و شکاف دیگر به شکل عمودی ، از لبه پایینی آرئول تا زیر سینه می باشد. به دلیل مدل برش در این متد ، لیفت آب ‌نبات چوبی نیز به آن گفته می‌ شود.

وارونه Tلیفت

جراح زیبایی از این روش لیفتینگ سینه برای بانوانی با افتادگی شدید پستان استفاه می ‌کند. به این دلیل به آن تی وارونه گفته می شود ، زیرا این شیوه عمل از 3 برش تشکیل شده است. اولین برش در اطراف آرئول ، دیگری به صورت عمودی از لبه پایینی تا زیر سینه و برش پایانی در امتداد ناحیه زیر پستان ایجاد می شود. در این نوع لیفت سینه ، مقدار زیادی از پوست اضافی و بافت های افتاده حذف می شود.

پاسخ

14 − هشت =

Call Now Button