لیفتینگ سینه

لیفتینگ سینه

لیفتینگ سینه یا بالا بردن سینه به منظور برطرف نمودن افتادگی سینه انجام می شود که در اصطلاح پزشکی ماستوپکسی نام دارد لیفتینگ سینه برای بالا بردن سینه و بهتر شدن شکل و فرم سینه انجام می شود که امکان دارد بر اثر عواملی چون بالا رفتن سن و شیر دهی شکل آن دستخوش تغییر وافتادگی شده باشد . این جراحی با هدف سفت کردن و فرم دهی به سینه ها بسیار موثر و مطلوب می باشد . همچنین موجب بالا رفتن اعتماد به نفس و رضایت این افراد از اندام خود خواهد شد .

لیفتینگ سینه

کاندیدای مناسب برای لیفتینگ سینه :

بسته به شل بودن و شکل و فرم سینه روش مورد استفاده در لیفتیگ سینه تغییر می کند و تعداد و طول برش ها نیز به روش جراحی بستگی دارد و متفاوت است .

معمولا به منظور لیفتینگ سینه سه برش ایجاد می شود . اولین برش در قسمت دور تا دور سینه ، دومین برش از نوک سینه تا پایین سینه و سومین برش نیز در طول قسمت پایینی به وجود می آید . البته امکان دارد در برخی موارد تنها نوک سینه برش داده شود . پس از ایجاد برش پوست اضافی ناحیه ی مورد نظر جدا می شود و بعد از آن نوک سینه را جابجا نموده و بخیه می زنند .

روش بیهوشی لیفتینگ سینه :

طی انجام عمل جراحی لیفتینگ سینه ،بیمار چیزی حس نخواهد کرد و کاملا راحت می باشد . معمولا این عمل تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و در بعضی موارد نیز بی حسی موضعی مورد استفاده قرار می گیرد . این عمل در بیمارستان انجام می شود و به بستری بیمار در بیمارستان نیازی نمی باشد .

پس از جراحی لیفتینگ سینه :

بیمار عمل شده باید به توصیه های پس از عمل توجه داشته باشد و نکاتی که توسط پزشک ذکر شده را رعایت کند زیرا موجب تسریع روند بهبود و کسب نتایج بهتر خواهد شد .

پاسخ

17 + سیزده =

Call Now Button