جراحی سینه

جراحی سینه

به طور کلی می توان گفت که جراحی سینه با هدف تغییر سایز سینه ها ( کاهش یا افزایش ) انجام می شود و با توجه به آن از تکنیک های مختلفی استفاده خواهد شد. بنابراین جراحی سینه انواع مختلفی دارند که عبارتند از :

  • جراحی افزایش سایز سینه ها ( ماموپلاستی افزایشی )
  • جراحی کاهش سایز سینه ها ( ماموپلاستی کاهشی )
  • جراحی کاهش سایز سینه آقایان ( ژنیکوماستی )
  • جراحی لیفت سینه ( ماستوپکسی )
  • جراحی بازسازی سینه ( پروتز سینه )

در ادامه به اختصار به توضیح هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

جراحی ماموپلاستی افزایشی :

به عملی که طی آن سایز و اندازه سینه خانم ها بزرگتر شده و افزایش می یابد ، ماموپلاستی افزایشی می گویند. این جراحی برای خانم هایی که از کوچک بودن سینه های خود احساس رضایت نداشتند مناسب می باشد. در این جراحی برای افزایش سایز سینه ها غالبا از پروتز استفاده می شود.

جراحی ماموپلاستی کاهشی :

معمولا بانوانی که از سینه های بسیار بزرگ برخوردارند ، با مشکلاتی همچون احساس درد در قفسه سینه و کمر مواجه می شوند. در این حالت می توانند با انجام جراحی کوچک کردن سینه یا همان ماموپلاستی کاهشی نسبت به کاهش سایز سینه های خود اقدام نمایند.

جراحی سینه

جراحی ماستوپکسی

معمولا بانوان پس از دوران شیردهی یا نوسان وزن دچار افتادگی سینه می شوند. در این شرایط می توانند با انجام جراحی لیفت سینه ( ماستوکسی ) نسبت به لیفت و بالا کشیدن پوست سینه های خود اقدام فرمایند. با انجام این جراحی ظاهر سینه ها زیبا و جوان تر می شود. لازم به ذکر است همزمان با این جراحی می توان نسبت به افزایش سایز سینه ها نیز اقدام کرد.

انجام این جراحی می تواند در ترمیم و کاهش اندازه هاله قهوه ای سینه ها نیز موثر باشد.

جراحی بازسازی سینه

این جراحی به منظور اصلاح و ترمیم ایرادات ظاهری سینه ها انجام می شود. افرادی که بنا به دلایلی همچون سرطان سینه قسمتی یا همه بافت سینه خود را از دست داده اند ، بهترین کاندید برای این جراحی می باشند.

انجام جراحی بازسازی سینه می تواند اعتماد به نفس از دست رفته افراد را باز گرداند.

هزینه جراحی سینه

به طور کلی هزینه جراحی سینه به دستمزد جراح و نوع جراحی بستگی دارد که پس از معاینه توسط جراح مشخص خواهد شد.

پاسخ

15 − 10 =

Call Now Button