06 نوامبر

لاغری با اولترازد

لاغری با اولترازد

لاغری با اولترازد روشی است که با استفاده از امواج ماورای نسل سوم صورت می گیرد که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی ایران است و همچنین  دارای مزایای متعددی می باشد .

لاغری با اولترازد

سرعت بالا : بر خلاف لیزر لیپولیز که زمان زیادی نیاز دارد و موجب خسته شدن پزشکان می شود دستگاه اولترازد دارای سرعت بالایی است .

حجم خروجی بالای چربی در زمانی اندک : این دستگاه قادر است 25 برابر لیزر لیپولیز چربی ها را از بین ببرد .

لیفتینگ و سفتی پوست همزمان با جراحی : این دستگاه تنها دستگاه موجود در ایران است که دارای امواج hifu  می باشد که از پرقدرت ترین امواج تحریک کننده ی فیبروبلاست ها برای کلاژن سازی می باشد و موجب لیفتینگ و سفتی پوست می گردد. در نتیجه باعث می شود پس از تخلیه ی چربی پوست دچار افتادگی نشود .

دارای ایمنی بالایی می باشد .

قادر است شکم های زیبا و صاف و شش تکه ایجاد کند .

آسیبی به پوست و عضله وارد نمی کند و عوارض سوختگی ناشی از لیزر لیپولیز را دربر ندارد .

می توان این تکنیک را در مطب با استفاده از بی حسی موضعی انجام داد .

کاربری بسیار آسان :

لاغری با اولترازد تنها روشی است که در تمام نقاط بدن قابلیت اجرا دارد مانند غبغب ، بازو ، سینه ، شکم ، پشت ، صورت و…

دلایل برتری اولترازد نسبت به تکنولوژی های قدیمی :

اینفراسونیک ها سیستم های قدیمی ای می باشند که از ویبریشن به منظور از بین بردن بافت های چربی استفاده کنند و سلول های چربی را نمی توانند از بین ببرند و لذا نتایج قابل بازگشت می باشند .در حالی که اولترازد از امواج ماورای صوت به منظور از بین بردن چربی ها استفاده می کند و نتایج بازگشت ناپذیر می باشند .

 

دکتر نفیسه جوادی متخصص جراحی عمومی – پلاستیک و گوارش ( لاپاراسکوپی , لیپوماتیک , لاغری با اولترازد , پیکرتراشی )

درباره نویسنده

drjavadi
بواسیر و یا شقاق بسیار در میان خانمها و آقایان دیده میشود که به دو شکل شقاق و یا بواسیر داخلی وجود دارد. هموروئید در کانال مقعد به شکل بالشتک های عروقی طبیعی قرار دارد و چنانچه ملتهب داشته باشند یا ورم کنند به صورت غیر طبیعی آزار دهنده هستند این رگ التهاب پیدا کرده در رکتوم مقعد در هنگام دفع مدفوع با زور زدن و یا در زمان بارداری بر اثر چاقی رخ خواهد داد.که همراه با خارش در این ناحیه و خونریزی است .

3 thoughts on “لاغری با اولترازد

پاسخ

4 × 5 =